Firma Rhein Main Monteure jest firmą działającą na terenie całych Niemiec. Przedmiotem jej działalności jest udostępnianie menterów z branży budowlanej. Obecnie poszukujemy doświadczonego Elektryka, który dołączy do naszego zespołu w Niemczech. Jeżeli masz umiejętności i pasję do pracy w elektryce, a także pragniesz rozwijać się w renomowanej organizacji, to ta oferta jest dla Ciebie!

Elektryk budowlany

Data publikacji: 18-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 15,00 - 19,00 euro Brutto + dieta
Stanowisko: Elektryk Budowlany

Nasza firma specjalizuje się w realizacji różnorodnych projektów budowlanych, w tym wznoszeniu nowych obiektów oraz modernizacji istniejących budynków. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi, poszukujemy wykwalifikowanego Elektryka budowlanego, który będzie odpowiedzialny za instalacje elektryczne na naszych placach budowy.

Obowiązki:

  • Montaż i rozmieszczanie instalacji elektrycznych według obowiązujących norm i przepisów
  • Wykonywanie instalacji oświetleniowych, gniazd elektrycznych, przewodów i innych elementów elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych
  • Czytanie i interpretowanie schematów elektrycznych oraz planów budowlanych
  • Montaż i podłączanie rozdzielni elektrycznych
  • Przeprowadzanie testów oraz kontrola jakości przeprowadzanych prac
  • Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Elektryk budowlany
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania i interpretowania schematów elektrycznych oraz planów budowlanych
  • Zdolność do samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek
  • Wykształcenie lub certyfikat z zakresu elektryki budowlanej (mile widziane)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2 - B1
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków służbowych
  • Możliwość otrzymania Auta służbowego z pełnym wyposażeniem
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: info@rmmonteure.de lub skorzystania z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej https://rm-monteure.de/index.php/kontaktformular/

Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami w celu dalszej rozmowy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń