SILVERHAND

Elektryk budowlany

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Islandia, południowa część Islandii
Stanowisko: Elektryk Budowlany
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Elektryk budowlany - południowa Islandia

Agencja Zatrudnienia Silverhand, część międzynarodowego holdingu specjalizującego się w rekrutacji, poszukuje doświadczonych elektryków budowlanych do pracy w Islandii.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 727.330 ISK netto miesięcznie (ok. 4.848 EUR)
  • Zatrudnienie na warunkach islandzkich - nie w delegacji
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Darmowe wyżywienie w trakcie pracy
  • Pełne świadczenia socjalne i ubezpieczenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i długoterminowej współpracy

Główne zadania:

  • Budowa instalacji elektrycznych w nowym hotelu 4*
  • Montaż sieci komputerowych i tras kablowych
  • Instalacja systemów sterowania oświetleniem (KNX, Dalí) i klimatyzacją

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia jako elektryk budowlany
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy szybki proces rekrutacji i wsparcie naszych konsultantów. Skontaktuj się z nami już dziś!

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń