Elektryka budowlana w Niemczech

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2500€
Stanowisko: Elektryk Budowlany
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak

Elektryka budowlana w Niemczech - Twoja szansa na rozwój kariery

Poszukujemy doświadczonych elektryków budowlanych do pracy w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i instalacja systemów elektrycznych w budynkach
  • Montaż oświetlenia, gniazdek i innych elementów instalacji
  • Prowadzenie przewodów elektrycznych
  • Instalacja i konfiguracja rozdzielni elektrycznych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w elektryce budowlanej
  • Gotowość do pracy za granicą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: do 23€/godz. (14,15€ + do 9€ diety za przepracowaną godzinę)
  • Miesięczne zarobki na poziomie 2600€ netto
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Regularne, comiesięczne wypłaty
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Lokalizacja:

Niemcy, Rehau-Rosenbühl

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z dopiskiem „Elektryka budowlana w Niemczech, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: 798 981 440

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku!

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Życzymy powodzenia!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń