SILVERHAND

Elektryk budowlany (Islandia)

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Islandia, Reykjavík
Stanowisko: Elektryk Budowlany
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Elektryk budowlany - praca w Islandii

Agencja Zatrudnienia Silverhand poszukuje doświadczonych elektryków budowlanych do pracy w Reykjavíku. Oferujemy stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach islandzkich.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie:

    488.627 ISK netto/miesiąc (ok. 3.301 EUR netto)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pełne świadczenia socjalne i ubezpieczenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i długofalowej współpracy
  • Wsparcie konsultantów w procesie zatrudnienia

Główne zadania

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Prace na budowie i w warsztacie
  • Montaż instalacji niskiego napięcia
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • 3 lata udokumentowanego doświadczenia w ciągu ostatnich 10 lat
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaświadczenie o niekaralności

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Oferujemy profesjonalne przygotowanie CV i tłumaczenie dokumentów. Nasza usługa jest bezpłatna.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń