KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty!

Elektryk/Elektronik - Praca w Rejonie Bambergu, Niemcy

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Elektryk
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Proponuje pracę dla elektryków/ elektroników.

Diety: 20 € na wyżywienie oraz 20 € na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie.
  • Wykształcenie kierunkowe, dyplom oraz aktualny certyfikat SEP.
  • Doświadczenie w pracy przy kamperach będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy oraz własny samochód.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w kamperach.

Wymagana znajomość języka:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2+).

Godziny pracy:

Zmiana poranna: poniedziałek – czwartek, 06:30 – 15:30

Zachęcamy do przesyłania aplikacji!

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901033

Klaver Częstochowa(KRAZ18450)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń