Ecojob

Elektryk | Francja

Data publikacji: 26-07-2024
Miejsce Pracy: Francja, Bielko-Biała, Wrocław, Warszawa, Konin, Poznań, Opole, Gorzów Wielkopolski, Ełk, Olsztyn, Gdańsk, Słupsk, Białystok, Łódź, Szczecin, Wolsztynek
Stanowisko: Elektryk

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Stanowisko pracy:

Elektryk, praca we Francji - około 100 km od Paryża.

Twój zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektrycznych w dużych obiektach - typu centrum handlowe,
  • trasy kablowe,
  • biały montaż.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku elektryka,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę - prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych,
  • stawka godzinowa: 14,50 euro brutto,
  • nadgodziny,
  • dodatek żywieniowy w wysokości 9 euro na dzień pracy,
  • premia +10% za koniec misja do stawki godzinowej,
  • premia + 10% na koniec misji za nie wykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc,
  • opłacony przejazd na misję ( opłacony bilet na autokar ) lub zwrot za przejazd własnym samochodem według ryczałtu 180 euro + dodatekza zabranie pasażera 45 euro od osoby,
  • amortyzacja za użytkowanie samochodu na dojazdy do pracy : 50 euro na miesiąc,
  • zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu,
  • zwrot za zakup odzieży roboczej i obuwia na podstawie faktury,
  • badania lekarskie po stronie pracodawcy,
  • agencja organizuje zakwaterowanie - pracownik dopłaca jedynie 260 euro na miesiąc

Link do aplikacji:

E-mail: patrycja.sochacka@ecojob.eu

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń