Praca Niemcy elektryk bez niemieckiego. Elektryk od zaraz Garching okolice Monachium.

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400€
Stanowisko: Elektryk

Opis Stanowiska: Elektryk w Garching (okolice Monachium)

Poszukujemy doświadczonego elektryka do pracy w Garching, w pobliżu Monachium. Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Zakres Obowiązków:

  • Profesjonalne układanie instalacji kablowych
  • Wykonywanie prac elektrycznych w ramach konserwacji
  • Realizacja zadań konserwacyjnych na obiektach przemysłowych

Nasza Oferta:

  • Gwarantowane 173 godziny pracy miesięcznie
  • Praca jednozmianowa: 06:30-16:30
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2400€ netto
  • Umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:

  • Znajomość jednego z języków na poziomie A2: polski, rumuński, chorwacki, turecki, niemiecki, węgierski, arabski lub rosyjski
  • Prawo jazdy oraz własny samochód

Proces Rekrutacji:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z tytułem: „Praca Niemcy elektryk bez niemieckiego, imię i nazwisko". Dodatkowe informacje: Tel: 798 981 440.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez injobs.pl Sp. z o.o. (11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1) w celach rekrutacyjnych. Zgoda może zostać wycofana poprzez e-mail na adres info@injobs.pl".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń