Elektryk w Lipsku. Zapewnione kwatery

Data publikacji: 01-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy Lipsk
Wynagrodzenie: 2150
Stanowisko: Elektryk

Elektryk w Lipsku - Testowanie Urządzeń i Montaż

Poszukujemy doświadczonego elektryka do pracy w Lipsku. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość długoterminowej współpracy.

Opis stanowiska:

  • Testowanie urządzeń elektrycznych
  • Montaż gniazd i innych elementów instalacji
  • Praca z nowoczesnym sprzętem testującym

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Doświadczenie w pracy jako elektryk
  • Własny samochód
  • Gotowość do pracy od 19.02.2024 lub 26.02.2024

Oferujemy:

  • Stawka 15,05 euro/h + 50 euro diety dziennie
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (25-27 euro/doba)
  • Minimum 4-miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia
  • Szkolenie z obsługi urządzeń testujących

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres praca@injobs.pl z tytułem: „Elektryk w Lipsku, imię i nazwisko". Możesz również zadzwonić pod numer: 798 981 440.

Wynagrodzenie:

od 2500 euro netto

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku!

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ".

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń