Praca elektryk mieszkaniowy Giessen. Umowa niemiecka

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2500
Stanowisko: Elektryk Budowlany

Poszukiwany elektryk mieszkaniowy do pracy w Giessen

Dla naszego klienta w Giessen i okolicach poszukujemy doświadczonych elektryków mieszkaniowych. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego w Niemczech.

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 16,50€/h + 25€ dziennej diety
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Pełne ubezpieczenie

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
  • Układanie tras kablowych
  • Prace związane z elektryką mieszkaniową

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z tytułem: „Praca elektryk mieszkaniowy Giessen, imię i nazwisko". Dodatkowe informacje: tel. 798 981 440.

Informacje dodatkowe:

Miejsce pracy: Giessen i okolice, Niemcy

Wynagrodzenie:

około 2500€ miesięcznie

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń