Elektryk Niemcy 3500€ netto stała lokalizacja

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 3500
Stanowisko: Elektryk

Elektryk Przemysłowy w Sercu Bawarii

Poszukujemy doświadczonego elektryka do pracy w Monachium. Oferujemy stabilne zatrudnienie w elektryce przemysłowej z atrakcyjnym wynagrodzeniem 3500€ netto miesięcznie.

Zakres Obowiązków

  • Montaż, testowanie i serwisowanie szaf sterowniczych
  • Praca przy instalacjach elektrycznych w środowisku przemysłowym
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów elektrycznych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom B1)
  • Udokumentowane doświadczenie w elektryce przemysłowej
  • Aktualne uprawnienia elektryczne
  • Gotowość do pracy w Monachium

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 17€ brutto/h + 8-9€ diety/h
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Możliwość otrzymywania zaliczek
  • Regularne, miesięczne wypłaty
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Proces Aplikacji

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z tytułem: „Elektryk Niemcy 3500€ netto, [imię i nazwisko]". Pytania? Zadzwoń: 798 981 440.

Informacje Dodatkowe

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie:

3500 euro netto miesięcznie

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym środowisku międzynarodowym!

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez injobs.pl Sp. z o.o. (11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1) w celach rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a możliwości wycofania zgody poprzez e-mail na adres info@injobs.pl".

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń