Elektryk Niemcy od 2400€ netto darmowa kwatera. Umowa niemiecka.

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400€
Stanowisko: Elektryk

Atrakcyjna oferta pracy dla elektryka w Niemczech

Poszukujemy doświadczonego elektryka mieszkaniowego do pracy w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2400€ netto miesięcznie oraz bezpłatne zakwaterowanie. Praca na podstawie niemieckiej umowy, idealna dla specjalistów gotowych do mobilności.

Zakres obowiązków

  • Instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych
  • Układanie tras kablowych
  • Montaż oświetlenia i gniazdek
  • Inne prace elektryczne w zakresie instalacji mieszkaniowych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Udokumentowane doświadczenie w branży elektrycznej
  • Uprawnienia elektryczne
  • Własny samochód do dojazdów do pracy
  • Gotowość do pracy w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec

Oferujemy

  • Atrakcyjną stawkę godzinową: 14€-15€ netto
  • Stabilne zatrudnienie i długoterminową współpracę
  • Pełne ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Miesięczne wynagrodzenie: 2400€ netto
  • Umowę zgodną z niemieckim prawem pracy
  • Możliwość otrzymywania zaliczek
  • Regularne, comiesięczne wypłaty
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@injobs.pl z tytułem: „Elektryk Niemcy od 2400€ netto darmowa kwatera, imię i nazwisko". W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny: 798 981 440.

Lokalizacja

Praca na terenie Niemiec, głównie w Bawarii.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę jako elektryk w Niemczech!

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@injobs.pl".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń