Elektryk Niemcy od 2400€ netto darmowa kwatera

Data publikacji: 26-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400€
Stanowisko: Elektryk

Praca dla Elektryka w Niemczech - Atrakcyjne Warunki

Poszukujemy doświadczonego elektryka mieszkaniowego do pracy w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie od 2400€ netto miesięcznie oraz bezpłatne zakwaterowanie.

Zakres Obowiązków:

  • Instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych
  • Układanie tras kablowych
  • Montaż oświetlenia i gniazdek

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Udokumentowane doświadczenie w elektryce
  • Aktualne uprawnienia elektryczne
  • Własny samochód do dojazdów

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa: 14€-15€ netto
  • Stabilne zatrudnienie i pełne ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowa niemiecka z możliwością zaliczek
  • Regularne, miesięczne wynagrodzenie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny: 798 981 440 lub przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z dopiskiem „Elektryk Niemcy od 2400€ netto darmowa kwatera, imię i nazwisko".

Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży elektrycznej w Niemczech!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń