SILVERHAND
Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Elektryk offshore (Dania)

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Dania, Esbjerg
Wynagrodzenie: 205 DKK brutto / godzinę
Stanowisko: Elektryk
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Elektryk Offshore - Wyjątkowa Szansa w Esbjerg, Dania

Poszukujemy doświadczonego elektryka do pracy przy turbinach wiatrowych w Esbjerg. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju w dynamicznej branży energii odnawialnej.

Co oferujemy?

  • Kontrakt oparty na duńskiej umowie związkowej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 205 DKK brutto/godzinę
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Szybki proces rekrutacji - nawet w 2 dni!
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych i ubezpieczenie
  • Wsparcie konsultantów i koordynatora projektu
  • Składki emerytalne i respektowane prawo do urlopu

Twoje zadania:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych na turbinach wiatrowych
  • Montaż okablowania i rozdzielnic
  • Praca na wysokości do 60 metrów

Czego oczekujemy?

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenia kierunkowego w dziedzinie elektryki
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawa jazdy kat. B i własnego samochodu

Oferta skierowana do osób spełniających warunki rekrutacji, niezależnie od płci.

Dodatkowe informacje:

Oferujemy również usługi rozliczenia podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

SILVERHAND Dominik Matczak - Twój partner w bezpiecznym i satysfakcjonującym zatrudnieniu za granicą (KRAZ 7822).

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń