Elektryk w Monachium produkcja szaf sterowniczych

Data publikacji: 08-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 2650
Stanowisko: Elektryk Budowlany

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego elektryka przemysłowego do pracy przy produkcji, montażu, testowaniu i serwisowaniu szaf sterowniczych w Monachium. To doskonała okazja dla specjalistów chcących rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Aktualne uprawnienia elektryczne
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 17€ brutto/h + dieta 8€/h
  • Zakwaterowanie (płatne)
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z tytułem: „Elektryk w Monachium - produkcja szaf sterowniczych, imię i nazwisko". Pytania? Zadzwoń: 798 981 440.

Informacje dodatkowe

Wynagrodzenie:

od 2650 euro netto
Lokalizacja: Niemcy, Monachium

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym środowisku przemysłowym!

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@injobs.pl".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń