SILVERHAND

Elektryk przemysłowy (Niemcy)

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Babenhausen
Stanowisko: Elektryk
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

O nas

Agencja Zatrudnienia Silverhand, część międzynarodowego holdingu, specjalizuje się w wysokiej jakości usługach rekrutacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjne metody selekcji pomogły tysiącom osób znaleźć lepszą pracę. Oferujemy bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego elektryka przemysłowego do pracy w Babenhausen, Niemcy. Nr ref. 14692 - Motoryzacja / Mechanika / Obsługa Maszyn

Główne obowiązki

  • Podłączanie kabli do szaf i urządzeń pomiarowych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Ciągnięcie kabli i praca na hali produkcyjnej

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie na stanowisku elektryka przemysłowego
  • Wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia SEP
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 22 EUR brutto/godzinę + 26,00 EUR netto/dzień diety
  • Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Możliwość rozwoju zawodowego i długofalowej współpracy
  • Wsparcie Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Ubezpieczenie dla Pracownika i rodziny
  • Respektowane prawo do urlopu
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne, w tym tłumaczenie i przygotowanie CV w języku niemieckim

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Dodatkowe informacje

Świadczymy również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń