Praca elektryk przemysłowy Erfurt

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400
Stanowisko: Elektryk
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Elektryk Przemysłowy - Szansa na Rozwój w Niemczech

Poszukujemy doświadczonego elektryka przemysłowego do pracy w Erfurcie. Oferujemy niemiecką umowę o pracę i zapewniamy zakwaterowanie.

Twoje Zadania:

  • Profesjonalne budowanie szaf sterowniczych według planów
  • Wykorzystanie swojego doświadczenia w elektryce przemysłowej

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub minimum 3-letnie doświadczenie w branży
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód do dojazdów do pracy

Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 16€ brutto/h + dieta 6€/h netto
  • Zakwaterowanie (płatne): 450€/miesiąc + 28€ za Internet (pokój jednoosobowy w mieszkaniu 2-3 pokojowym)
  • Stabilna praca na jedną zmianę
  • Niemiecka umowa o pracę

Jak Aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z tytułem: „Praca elektryk przemysłowy Erfurt, imię i nazwisko". Pytania? Zadzwoń: 798 981 440.

Dołącz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Wynagrodzenie:

około 2450€ miesięcznie

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie przegap tej szansy na rozwój kariery w Niemczech!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń