Szukamy Ciebie! - Od zaraz, w pełnym wymiarze godzin i 4-brygadowym systemie pracy dla renomowanej odlewni żeliwa i obróbki metali z siedzibą w 01990 Ortrand / Brandenburgia

Elektryk / Technik zakładowy w branży metalowej (m/k/d) 16,50€/h

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: 01990 Ortrand / Brandenburgia.
Wynagrodzenie: 16,50€/h
Stanowisko: Elektryk
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane
  • Miejsce pracy:01990 Ortrand / Brandenburgia

Oferta skierowana również do mieszkańców Schwarzheide, Ruhland, Lampertswalde, Elsterwerda, Schwepnitz, Königsbrück, Großenhain, Lauchhammer i powiatów ościennych

Opis stanowiska:

  • Naprawa, przeglądy techniczne i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń

  • Instalacja i oddawanie do eksploatacji maszyn i urządzeń

  • Wykrywanie błędów i usterek oraz ich usuwanie

  • Przeprowadzanie kontroli technicznych i bezpieczeństwa eksploatacji maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe jako elektryk, elektronik, technik elektryk lub podobne

  • Dobra znajomość języka niemieckiego

  • Otwartość na nowinki techniczne

  • Podstawowa znajomość oprogramowania SPS (Siemens S7) mile widziana

  • Podstawowa znajomość pneumatyki i hydrauliki mile widziana

  • Gotowość do pracy na zmiany w4-brygadowym systemie pracy (możliwa praca na 2 lub 3 zmiany)

  • Prawo jazdy i samochód osobowy w celu dotarcia do miejsca pracy - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • 16,50€/h brutto plus zwrot kosztów dojazdu do pracy

  • Gratyfikacja urlopowa i bożonarodzeniowa

  • Bezpłatne środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy

  • Możliwość przejęcia pracownika przez klienta

  • Opieka lekarza medycyny pracy i bhp

  • Pomoc i wsparcie w znalezieniu zakwaterowania

W razie pytań dot. szczegółów zatrudnienia, warunków pracy i płacy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.Mówimy również po polsku.CV w języku niemieckim mile widziane.

Zobacz kandydatów

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń