Elektryk utrzymania ruchu praca za granicą

Data publikacji: 30-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2352€
Stanowisko: Elektryk
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie

Elektryk utrzymania ruchu - perspektywiczna kariera w Niemczech

Poszukujemy doświadczonego elektryka utrzymania ruchu do pracy w Gera, Niemcy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia w systemie 4-brygadowym, umożliwiającym wysokie zarobki.

Opis stanowiska

Jako elektryk utrzymania ruchu będziesz odpowiedzialny za:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie i konserwację maszyn
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii instalacji elektrycznych
  • Montaż i konfigurację nowych urządzeń
  • Modernizację istniejących systemów automatyki przemysłowej

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami diagnostycznymi i pomiarowymi

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14€ netto/h (około 2352€ netto miesięcznie)
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem
  • Możliwość otrzymywania zaliczek

Proces rekrutacji

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z tytułem: „Elektryk utrzymania ruchu praca za granicą, imię i nazwisko". Kontakt telefoniczny: 798 981 440.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w międzynarodowym środowisku!

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń