Ward Personnel

Elektryk

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Irlandia
Wynagrodzenie: 14000 - 16000 /netto PLN na Miesiac
Stanowisko: Elektryk
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Elektryk warsztatowy - Cork, Irlandia

Poszukujemy doświadczonego elektryka do pracy przy uzbrajaniu klimatyzatorów przemysłowych w nowoczesnym warsztacie w Cork. To świetna okazja dla specjalistów z branży elektrycznej!

Zakres obowiązków:

  • Montaż i uzbrajanie klimatyzatorów przemysłowych
  • Instalacja przekaźników, sterowników i bezpieczników
  • Układanie okablowania w korytkach kablowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako elektryk
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Precyzja i dbałość o jakość wykonywanych zadań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: €22 na godzinę
  • Płatne nadgodziny po 39h tygodniowo (stawka 150%)
  • Stabilne zatrudnienie w komfortowych warunkach
  • Irlandzką umowę o pracę z pełnymi świadczeniami
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Wsparcie w zakwaterowaniu (pojedyncze pokoje) i sprawach administracyjnych
  • Transport z lotniska

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku! Aplikuj już dziś i rozpocznij nowy etap swojej kariery w Irlandii.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń