SZUKAMY DO PRACY W NIEMCZECH OD ZARAZ

ELEKTRYKÓW

Data publikacji: 31-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Elektryk
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

SZUKAMY ELEKTRYKÓW DO PRACY W NIEMCZECH OD ZARAZ

Firma Marszal Sp. z o.o. (Marszal GmbH) poszukuje samodzielnych elektryków, a także gotowych teamów (do 4 osób) do długoterminowej współpracy w Niemczech jako podwykonawcy.

Obowiązki:

Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Montaż korytek i kanałów kablowych, skrzynek rozdzielczych, lamp, przełączników.

Wykonywanie prac instalacyjnych, przyłączeniowych oraz ogólnych prac montażowych.

Praca według schematów elektrycznych.

Ogólne prace instalacyjne i montażowe.

Wymagania:

Doświadczenie w zawodzie (jako elektryk).

Własna działalność gospodarcza.

Dyspozycyjność narzędzi (skrzynka narzędziowa, wiertarka, wkrętarka, szlifierka kątowa).

Własne ubranie robocze.

W przypadku całego teamu przynajmniej jedna osoba ze znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia po konsultacjach.

Rozliczenie godzinowe co 2 tygodnie.

Długoterminową współpracę przy różnorodnych projektach w całych Niemczech.

Pełne wsparcie na każdym etapie zlecenia.

Szukamy dla Ciebie taniego zakwaterowania.

Dodatkowe informacje:

Współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej.

Wymiar pracy: pełen etat.

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest konieczna.

Możliwość długoterminowej współpracy na różnych projektach ulokowanych w

całych Niemczech

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:

+48 732 975 258 (PL)

+49 171 364 4520 (DE)

patryk@marszal-bau.com

+ 48 509 867 831 (PL)

+ 49 173 375 8432(DE)

lukasz@marszal-bau.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń