Graphic Designer z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca zdalna

Data publikacji: 18-09-2024
Miejsce Pracy: cała Polska, praca w miejscu zamieszkania
Wynagrodzenie: 5500 - 6000 w okresie próbnym
Stanowisko: Grafik
Rodzaj Pracy: Praca zdalna
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Graphic Designer z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy : praca zdalna (cała Polska)

Wymagania:

• Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Doskonała znajomość Adobe CC - w szczególności Photoshop, Ilustrator, InDesign
• Wymagane doświadczenie w projektowaniu marketingowym – najchętniej dla znanych międzynarodowych marek
• Zadanie sprawdzające na drugim etapie rekrutacji
• Posiadanie w miejscu zamieszkania szybkiego łącza internetowego

Obowiązki:

• Tworzenie kreatywnych projektów marketingowych i ich realizacja graficzna
• Bieżąca obsługa graficzna wybranych klientów agencji – znane europejskie i polskie marki
• Realizacja projektów głównie w dziedzinie print, POSM oraz w digitalu
• Przygotowanie materiałów do druku (DTP)

Oferujemy:

• Pracę zdalną w wymiarze pełnego etatu w godzinach 8.00-15.00
• Umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy
• Pierwszą umowę o pracę po okresie próbnym na rok, a kolejną na czas nieokreślony
• Wynagrodzenie w okresie próbnym 5500 - 6000 brutto
• Wynagrodzenie w okresie zasadniczym 6000 - 7000 brutto
• Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
• Sprzęt i oprogramowanie niezbędne do realizacji zadań
• Kurs języka angielskiego
• Szkolenia indywidualne
• Opiekę medyczną Luxmed
• Pełną opiekę w okresie zatrudnienia ze strony BPO Network (psycholog, prawnik, kadry, sprawy osobiste, sprawy związane z niepełnosprawnością)

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE,
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ http://www.bponetwork.pl/oferty-pracy

(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń