Hamburger Montage Personal GmbH Bredowstraße 10, 22113 Hamburg
Handlowiec (m/f/d)

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Sprzedawca
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane
Oferta pracy:
W ramach posrednictwa pracy poszukujemy handlowca (m/f/d).

Praca bezposrednio u klienta.

Twoje zadania:
- Przetwarzanie zamówień i faktur

- Monitorowanie płatności przychodzących i proces monitowania

- Przygotowywanie ofert i umów

- Prowadzenie bazy danych klientów

- Wsparcie w księgowości i controllingu

- Ogólne zadania administracyjne

Wymagania:

- Ukończone szkolenie handlowe lub porównywalne kwalifikacje

- Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

- Doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania księgowego będzie dodatkowym atutem

- Niezależny i zorganizowany sposób pracy

- Zdolność do pracy w zespole i silne umiejętności komunikacyjne

- Jezyk niemiecki B1

Oferta:

- Zróżnicowaną i odpowiedzialną pracę

- Przyjemna atmosfera pracy w zmotywowanym zespole

- Możliwości dalszego szkolenia i perspektywy rozwoju

- Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne Kontakt: Agata Ciszek Telefon: 004915234620263 Email: ciszek@hamburger-montagepersonal.de

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń