Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Poszukujemy na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w branży okiennej (m / k)

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH lider rynku pracy. Jesteśmy podmiotem należącym do międzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Wybierz stabilne zatrudnienie, wybierz Walter-Fach-Kraft.

Dołącz do naszego zespołu.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w branży okiennej (m/k)

Miejsce pracy:

Syców, dolnośląskie

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca na pełen etat
  • możliwość startu od zaraz
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy
  • odpowiedzi na zapytania ofertowe, negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy
  • profesjonalna i terminowa obsługa bieżących oraz nowych projektów

Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • znajomość branży stolarki okiennej
  • (mile widziana) znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

info@walterfachkraft.pl

Tel. + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń