Dla naszego klienta, firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych (opakowania kosmetyczna) poszukujemy kandydata na stanowisko handlowe.

Handlowiec (opakowania z tworzyw sztucznych - branża kosmetyczna

Data publikacji: 21-05-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Stanowisko: Account Manager

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż ofertyopakowań z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do kosmetyków kolorowych,
  • Budowanie relacji z nowymi oraz utrzymywanie relacji na wysokim poziomie z aktualnymi kluczowymi Kontrahentami firmy,
  • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o politykę cenową i standardy firmy,
  • Przygotowanie zamówień i koordynacja ich realizacji,
  • Monitorowanie, analiza i prezentacja danych rynkowych,
  • Aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy,

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży B2B, preferowana branża opakowań kosmetyków,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Komunikatywność,
  • Kreatywność,
  • Prawo jazdy B,
  • Skuteczność, sumienność w realizacji założonych celów,
  • Wysoka motywacja,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mobilność i dyspozycyjność -gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dogodną formę współpracy,
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy.