Holandia-Pracownik serwisu wymiany opon - wulkanizator

Data publikacji: 27-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia, Almelo, Groningen, Deventer lub Rijsen
Stanowisko: Wulkanizator
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Praca w Holandiiw serwisie samochodowym zajmującym się wymianą opon w jednej z kilku lokalizacji w Holandii - Almelo, Groningen, Deventer lub Rijsen. Stawka godzinowa14.25 €.

Zakres obowiązków to m.in.:

  • naprawa oraz serwis opon
  • obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie
  • obsługa montażownicy, wyważarki, naprawa opon
  • wymiana opon, wyważanie kół
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
  • utrzymywanie ładu i czystości w miejscu pracy
  • przestrzeganie procedur serwisowych oraz przepisów BHP
Warunki pracy
  • pracę w nowoczesnym warsztacie
  • miłą atmosferę w pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym etacie
  • jednozmianowy system pracy
  • 3 przerwy: 3x po 30 min lub 15min, 60min, 15 min.
  • tydzień obejmuje 38h pracy
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • zakwaterowanie: €115.00 /tydzień
  • ubezpieczenie: €35.46 /tydzień
  • transport do pracy: bezpłatny
  • zakwaterowanie w mieszkaniach, domach lub hotelach
Wymagania
  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Sumienność, Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi urządzeń do serwisu ogumienia
  • Mile widziane Prawo Jazdy kat. B
  • Język angielski min podstawowy
  • Znajomość budowy samochodów

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń