Adecco
Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

HR Assistant

  • Data publikacji:
  • 05-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 6670 zł gross per month
  • Stanowisko:
  • Asystent

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji humanitarnej, poszukujemy na stanowisko: HR Assistant.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie, gromadzenie i aktualizację (danych osobowych, umów, podpisanych polityk, kart czasu pracy, itp.).
  • Aktualizacja danych osobowych pracowników, odbytych szkoleń.
  • Przesyłanie dokumentów do działu finansowego.
  • Organizacja transportów, wydarzeń, zakwaterowania.

Oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe.
  • Dobra umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej w języku polskim i angielskim (B2)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy związanej z HR lub zarządzaniem danymi.
  • Świetne zdolności interpersonalne
  • Umiejętność obsługi komputera (w tym praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office i baz danych)
  • Doskonała dbałość o szczegóły, umiejętności organizacyjne i dyskrecja w przypadku informacji poufnych

Oferujemy :

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta.
  • Umowa o pracę na 3 miesiące (okres próbny), później na 12 miesięcy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość zdobycia cennego i niepowtarzalnego doświadczenia zawodowego.