SILVERHAND

Hydraulik - Islandia; Grundartangi

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Islandia, Grundartangi
Stanowisko: Hydraulik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

O nas

Agencja Zatrudnienia Silverhand, część międzynarodowego holdingu, specjalizuje się w wysokiej jakości usługach rekrutacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjne metody selekcji pomogły tysiącom osób znaleźć lepszą pracę.

Oferujemy

  • Islandzka umowa o pracę
  • Wynagrodzenie:

    ok. 573.992 ISK/mies. netto (ok. 3.931 euro/mies. netto)
  • Zakwaterowanie i transport firmowy
  • Ubranie robocze i narzędzia
  • Pełne świadczenia socjalne
  • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy
  • Wsparcie konsultantów
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Główne zadania

  • Instalacje hydrauliczne i wentylacyjne
  • Montaż systemów podgrzewania wody i WOD-KAN
  • Obróbka i montaż rur
  • Naprawa systemów drenażowych
  • Praca zgodna z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • Komunikatywny angielski
  • Min. 3 lata doświadczenia
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość systemów wodnych, grzewczych i wentylacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta skierowana do osób spełniających warunki rekrutacji, niezależnie od płci.

Dodatkowe informacje

Oferujemy również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń