SILVERHAND

Hydraulik – montowanie instalacji sanitarnych, grzewczych, wodnych i gazowych (Niemcy)

Data publikacji: 22-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Berlin
Stanowisko: Hydraulik

Hydraulik - Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych w Berlinie

Poszukujemy doświadczonego hydraulika do pracy w Berlinie. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Co oferujemy?

  • Niemiecka umowa o pracę (nie delegacja)
  • Stawka: 15,38 EUR brutto/godz. + diety do 28 EUR dziennie
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dni robocze
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Możliwość regularnych powrotów do Polski
  • Wsparcie konsultantów i bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wodnych i gazowych
  • Prace konserwacyjne i naprawcze
  • Praca na dużych projektach budowlanych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie hydraulika
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferta skierowana do osób spełniających warunki rekrutacji, bez względu na płeć. Dodatkowo oferujemy usługi rozliczenia podatków niemieckich i Kindergeld.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń