Praca Niemcy hydraulik

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2600
Stanowisko: Hydraulik

Oferta Pracy dla Hydraulików w Niemczech

Poszukujemy doświadczonych hydraulików do pracy w Niemczech. Oferujemy zatrudnienie w zespole specjalistów, zajmującym się instalacjami w nowym i starym budownictwie.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis instalacji grzewczych
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne
  • Kompleksowe prace sanitarne

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 16,50 € brutto/h + 8 € netto diety/h
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (opłacane przez pracownika)
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach hydraulicznych
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: karolina.dorflinger@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Praca Niemcy hydraulik, imię i nazwisko".

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wendelstein, Niemcy
Przewidywane wynagrodzenie: około 2750€
Kontakt telefoniczny: +48 572 363 613 (pon-pt, 8:00-16:00)

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń