HYDRAULIK

Data publikacji: 05-06-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Hydraulik

Hydraulik - Praca w Holandii

JOB-NOW, działająca na zlecenie EUROPA JOB (certyfikat agencji zatrudnienia nr 8455), poszukuje doświadczonych hydraulików do pracy w Holandii.

Lokalizacje

Almere, Zutphen, Maastricht

Zakres obowiązków

  • Montaż instalacji hydraulicznych i kotłów centralnego ogrzewania
  • Instalacja i regulacja rur oraz systemów drenażowych
  • Interpretacja schematów i rysunków technicznych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku hydraulika
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (przynajmniej jedna osoba w zespole)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Holandii
  • Prawo jazdy i własny samochód (opcjonalnie)
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z długoterminowymi projektami
  • Bezpośrednie zatrudnienie u holenderskiego pracodawcy
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z dostępem do internetu
  • Możliwość uzyskania paska wynagrodzeń
  • Wsparcie polskiego rekrutera przed i po rozpoczęciu pracy
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia na konto bankowe
  • Dostęp do profesjonalnych elektronarzędzi bezprzewodowych
  • Umowę o pracę zgodną z holenderskim prawem
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@job-now.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska: HYDRAULIK.

Klauzula RODO: Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-134), ul. Kunickiego 5-201. Dane są zbierane na potrzeby obecnej rekrutacji, a za zgodą kandydata również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.