Firma świadcząca usługi z zakresu systemów bezpieczeństwa, automatyki przemysłowej i symulatorów zatrudni pracownika na stanowisko:

Instalator systemów teletechnicznych SSWiN, CCTV, KD, SAP

  • Data publikacji:
  • 23-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław, delegacje
  • Wynagrodzenie:
  • 7500
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Wynagrodzenie: 6000-7500 tys./miesiąc + premie

Miejsce pracy: Wrocław, delegacje cała Polska

Zadania:

  • Wykonywanie prac instalacyjnych w zakresie związanych z montażem systemów teletechnicznych (alarmowych, kontroli dostępu, telewizji dozorowej, sygnalizacji pożaru, nagłośnienia, domofonowych),
  • Instalacja kabli i tras kablowych,
  • Montaż urządzeń elektronicznych,
  • Uruchomienia systemów,
  • Wykonywanie prób, testów i pomiarów.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne, elektroniczne, telekomunikacyjne lub pokrewne, ewentualnie zamiennie doświadczenie zawodowe w montażu i uruchamianiu systemów,
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych na ternie Polski w tygodniu - na weekendy zawsze powrót,
  • Zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy,
  • Kursy, szkolenia, program socjalny,
  • Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie zdrowotne.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "INSTALATOR" - oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń