Poszukujemy osoby na stanowisko instruktora zajęć w pracowni robotyki w Podkarpackim Centrum Nauki Łukasiewicz

Instruktor zajęć warsztatowych z robotyki

Data publikacji: 20-09-2024
Miejsce Pracy: Jasionka
Wynagrodzenie: 5200
Stanowisko: Nauczyciel
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

I Stanowisko:

Instruktor zajęć warsztatowych zrobotyki

II Miejsce pracy:

Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” wJasionce

III Zakres obowiązków:

  • opracowywanie koncepcji, przygotowanie scenariuszy oraz prowadzenie zajęć iwarsztatów
    z robotyki wpracowni robotyki,
  • prowadzenie pokazów iprelekcji zzakresu robotyki, mechatroniki itp.,
  • opieka nad infrastrukturą oraz wyposażeniem pracowni robotyki,
  • dbanie oprzestrzeganie regulaminu zajęć oraz wytycznych BHP,
  • reagowanie wsytuacjach kryzysowych (np. awarie techniczne, ewakuacja, pierwsza pomoc, zwiedzający zachowuje się aspołecznie),
  • przygotowanie koncepcji merytorycznej działalności PCN wzakresie edukacji technicznej,
  • współpraca przy przygotowaniu materiałów edukacyjnych iszkoleniowych,
  • udział wwydarzeniach popularyzujących naukę, organizowanych lub współorganizowanych przezPCN wtym wydarzeniach poza siedzibą PCN,
  • kształtowanie profesjonalnego ipozytywnego wizerunku instytucji,
  • dbałość oestetyczny wygląd pracowni robotyki wtym utrzymanie czystości iładu,
  • opracowywanie iwspółpraca wzakresie planowania irealizowania budżetów, zapotrzebowań, specyfikacji zamówień iinnej dokumentacji niezbędnej do działalności PCN.

IV Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub wykształcenie średnie iminimum 2 lata stażu pracy,
  • doświadczenie wpracy związanej zkonstruowaniem iprogramowaniem robotów lub urządzeń elektronicznych,
  • umiejętność ciekawego izrozumiałego przekazywania wiedzy odbiorcom wróżnym wieku,
  • komunikatywność iumiejętność dopasowywania się do zróżnicowanych potrzeb odbiorców,
  • motywacja do pracy oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń iumiejętności,
  • samodzielność oraz umiejętność współpracy wzespole,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy wdelegacji, zmianowej (godziny poranno-popołudniowe ipopołudniowo-wieczorne) oraz do pracy wsoboty iniedziele,
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność iinicjatywa wpodejmowaniu działań,
  • wysoka kultura osobista.

V Dodatkowe atuty (mile widziane):

  • wykształcenie wyższe techniczne wzakresie robotyki, mechatroniki lub dziedzin pokrewnych,
  • doświadczenie wpracy zdziećmi i/lub wpopularyzowaniu nauki,
  • doświadczenie wpracy zosobami zniepełnosprawnością,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka słowackiego lub ukraińskiego wstopniu komunikatywnym,
  • elokwencja.

VI Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie woparciu oumowę opracę,
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych oraz dodatkowego ubezpieczenia grupowego,
  • współpracę wprzyjaznej atmosferze wzgranym ikreatywnym zespole,
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego wprestiżowej instytucji,
  • przyjazne przyjęcie idobry klimat od samego początku,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę wnowoczesnym ośrodku popularyzującym naukę.

VII Proces rekrutacji:

  • Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą wPodkarpackim Centrum Nauki „Łukasiewicz”, wyślij do 30.09.2024r. na adres rekrutacja@pcn.org.pl swoje zgłoszenie zawierające: CV orazzeskanowaną ipodpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (zgoda do pobrania poniżej).
  • W temacie e-maila zamieść nazwę stanowiska: Instruktor zajęć warsztatowych zrobotyki.
  • Po przeanalizowaniu otrzymanych zgłoszeń skontaktujemy się zwybranymi osobami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń