Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Inżynier Cyberbezpieczeństwa

  • Data publikacji:
  • 18-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Inżynier
Dlaczego Simplicity

Zapraszamy Cię doświata SimplicITy, gdzie spotkaszzespółentuzjastów iekspertów,dostarczającychrozwiązaniatechnologiczne wniemal każdym sektorze gospodarki.

Poprzez najnowocześniejsze rozwiązania rynkoweznajdującesię wnaszym portfolio,adresujemy istniejące wyzwania zjakimi borykająsię organizacje, jak również świadczymy usługi mające nacelu szerzenie wiedzy, edukacjęi dobór właściwych dla danego klienta produktów iusług, często szytych namiarę ich potrzeb.

Do naszego Zespołuposzukujemy osoby, która razem znami będzie tworzyć technologiczną przyszłość.

Co nas wyróżnia?

  • Dostarczamy wartość poprzez technologię
  • Cenimy sobie nowoczesność, dlatego jesteśmy partnerem producentów, którzy sąliderami wswoich obszarach: Dell Technologies, RedHat, Oracle, IBM, NetApp, Vmware, Veritas, HCL, Checkmarx, BlackBerry, SuSE jednocześnie pozostając otwartym nawciąż pojawiającesię nowe rozwiązania.
  • Od 2020 roku jesteśmy firmą globalną będącą częścią międzynarodowej korporacji Ricoh, posiadającej ponad 100tys. pracowników w200 lokalizacjach naświecie
  • Planujemy realizację globalnych projektów

Jednym zkluczowych filarów firmy jest obszar sprzedaży globalnej, który rozwijasię bardzo dynamicznie otwierając nieograniczone możliwości działania. Simplicity adresuje potrzeby Klientów co powoduje, żewraz zogromnym zainteresowaniem idynamicznym rozwojem tego obszaru, budujemy dział dedykowanych specjalistów.

Obowiązki
  • Uczestniczenie we wdrożeniach nowych rozwiązań IT Security unaszych Klientów
  • Wsparcie klientów weksploatacji już wdrożonych systemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla projektów isystemów
  • Uczestniczenie waudytach bezpieczeństwa
  • Wspierał merytorycznie członków zespołu handlowego wprocesach sprzedażowych
  • Aktywne śledzenie nowości rynkowych aby stale doskonalić umiejętności zgodnie znajnowszymi trendami
Wymagania

Kogo szukamy;

  • Pasjonata nowych technologii zmin. rocznym doświadczeniem wIT Security lub dwuletnim wobszarze administracji IT/Sieci
  • Z dobra znajomością protokołów sieciowych
  • Znajomością systemów klasy SIEM
  • Znajomością przynajmniej dwóch narzędzi security (EDR/NDR/XDR/SOAR/NGFW/WAF/AST/VM/IDM/PAM/DLP/itd.).
  • Osoby otwartej napracę zKlientem, relacyjnej , dążącej dosamodzielności

Mile widziane:

  • Posiadanie certyfikatów jak OSCP/CEH/CompTIA Security.
  • Znajomość standardów iregulacji (NIS2/DORA/ISO 27001/NSC-200/MITRE ATT&CK/etc.).
  • Doświadczenie uintegratora IT.
Oferujemy
  • Profesjonalny onboarding, który pomożeCi szybko zapoznaćsię zZespołem izadaniami
  • Rozwój kompetencji iposzerzanie wiedzy poprzez wewnętrzne izewnętrzne szkolenia
  • Możliwość certyfikacji istałego podnoszenia kompetencji technicznych
  • Udział wspotkaniach iwyjazdach integracyjnych
  • Dostęp doplatformy benefitowej WorkSmile
  • Wspaniałą atmosferę pracy idużo śmiechu
  • Zespół pełen ambicji ikreatywności
  • Elastyczność godzin imiejsca pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń