Dla naszego klienta poszukujemy kandydtaów na stanowisko Inżynier Jakości. Praca stacjonarna w Międzyrzeczu (woj. Lubuskie).

INŻYNIER DS. JAKOŚCI

Data publikacji: 27-08-2024
Miejsce Pracy: Międzyrzecz
Stanowisko: Inżynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

INŻYNIER JAKOŚCI

Opis stanowiska:

Inżynier Jakości odpowiada za zapewnienie jakości produkowanych w zakładzie produktów
oraz rozwój systemu zapewnienia jakości poprzez:
- analizę zatrzymań wewnętrznych i podejmowanie działań naprawczych i prewencyjnych
- rozpatrywanie reklamacji od klientów (zgodnie z metodą 8D),
- samodzielne tworzenie dokumentacji jakościowej (instrukcji, procedur i innych),
- samodzielne prowadzanie szkoleń dla inspektorów jakości, pracowników Działu Produkcji
i pozostałych działów mających wpływ na ostateczną jakość wytwarzanych tub, zgodnie
z funkcjonującym systemem szkoleń wewnętrznych,
- samodzielne prowadzanie audytów wewnętrznych procesu wytwarzania tub i funkcjonowania
systemu zapewnienia jakości,
- sporządzanie tygodniowych i miesięcznych raportów dotyczących wyników jakościowych.

Wymagania:

- komunikatywny język angielski lub niemiecki oraz polski w mowie i piśmie,
- doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości min. 1 rok
- wykształcenie wyższe,
- znajomość narzędzi jakościowych (np. analiza Pareto, 5 Why , diagram Ishikawy),
- znajomość Excela,
- zmysł techniczny,
- mile widziane podstawowe doświadczenie pracy w systemie SAP,
- samoorganizacja pracy i ustalanie priorytetów przydzielonych zadań i obowiązków,
- samodzielność w podejmowaniu stanowiskowych decyzji.

Oferujemy:

- umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie,
- szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia,
- wsparcie doświadczonych członków zespołu,
- prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz lunchową.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń