Inżynier nowych uruchomień, praca w delegacji

Data publikacji: 25-07-2024
Miejsce Pracy: Polska, Belgia
Wynagrodzenie: Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie
Stanowisko: Inżynier

ABC Workto firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdzawpisdo Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jakoInżynier nowych uruchomień

Opis stanowiska:

  • Firma zatrudniająca jest częścią grupy globalnego dostawcy usług logistycznych i inżynieryjnych. Aby optymalnie obsługiwać swoich klientów, organizacja jest zdecentralizowana na jednostki biznesowe. Każda z jednostek działa niezależnie i oferuje swoim klientom rozwiązania szyte na miarę
    Jest to jednostka biznesowa zajmująca się inżynierią procesową w grupie, oferująca rozwiązania w zakresie obsługi materiałów i inżynierii procesowej liderom rynku w branży chemicznej i spożywczej na całym świecie
  • Będziesz odpowiedzialny za inspekcję, testowanie i uruchamianie kompletnych instalacji procesowych na bezpiecznym i wysokiej jakości poziomie. W tej roli będziesz kluczowym łącznikiem między klientem a wewnętrzną organizacją
  • Oprócz uruchamiania nowych instalacji, będziesz również odpowiedzialny za wsparcie techniczne dla dostarczonych instalacji, zarówno zdalnie, jak i na miejscu. Będziesz raportować do managera ds. inżynierii elektrycznej i uruchamiania w Kapellen – Belgia. 3 tygodnie pracy w Polsce oraz tydzień pracy w Belgii

Oferujemy:

  • Technicznie wymagającą funkcję w profesjonalnym i postępowym środowisku, gdzie rozwój osobisty jest ważny.
  • Możesz liczyć na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, aby specjalizować się w naszej branży i wspierać rozwój swoich umiejętności i kompetencji.
  • Będziesz częścią oddanego zespołu z doświadczonymi i wysoko zmotywowanymi kolegami.
  • Atrakcyjny i konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.
  • Darmowe zakwaterowanie

Wymagania:

  • Posiadasz techniczne wykształcenie wyższe (licencjat) lub równoważne doświadczenie zawodowe
  • Masz doświadczenie jako inżynier uruchomieniowy, inżynier start-upu lub inżynier serwisu
  • Dzięki swojemu doświadczeniu posiadasz szerokie zaplecze techniczne.
  • Posiadasz wiedzę na temat silników, przemienników częstotliwości (Allen Bradley, Danfoss, SIEMENS) oraz pneumatyki.
  • Podstawowa znajomość PLC (Rockwell Automation i SIEMENS) jest mile widziana
  • Umiejętność pracy z MS Office jest obowiązkowa
  • Jako inżynier uruchomieniowy, podróże są częścią Twojej pracy. Jesteś gotów pracować na miejscu przez 3 kolejne tygodnie, a następnie wrócić do Belgii na tydzień
  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i mówisz płynnie po angielsku lub holendersku.
  • Lubisz pracować samodzielnie, jak i w zespole.
  • Jesteś przyjazny dla klienta, zorientowany na obsługę, elastyczny i chętny do nauki.

Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas

Marlena +48 570 221 444
Izabela +48 790 448 110

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń