Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Presales

Inżynier Presales

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Stanowisko: Informatyk
Doświadczenie: Wymagane

Zapraszamy Cię do świata Simplicity, gdzie spotkasz zespół entuzjastów i ekspertów, dostarczających rozwiązania technologiczne w niemal każdym sektorze gospodarki.

Poprzez najnowocześniejsze rozwiązania rynkowe znajdujące się w naszym portfolio, adresujemy istniejące wyzwania z jakimi borykają się organizacje, jak również świadczymy usługi mające na celu szerzenie wiedzy, edukację i dobór właściwych dla danego klienta produktów i usług, często szytych na miarę ich potrzeb.

Do naszego Dział Technologii poszukujemy osoby, która razem z nami będzie tworzyć technologiczną przyszłość.

Co nas wyróżnia?

  • Dostarczamy wartość poprzez technologię.
  • Cenimy sobie nowoczesność, dlatego jesteśmy partnerem producentów, którzy są liderami w swoich obszarach: Dell Technologies, RedHat, Oracle, IBM, NetApp, VMware, Veritas, HCL, Checkmarx, BlackBerry, SuSE jednocześnie pozostając otwartym na wciąż pojawiające się nowe rozwiązania.
  • Od 2020 roku jesteśmy firmą globalną będącą częścią międzynarodowej korporacji Ricoh, posiadającej ponad 100 tys. pracowników w 200 lokalizacjach na świecie.
  • Planujemy realizację globalnych projektów.
  • Profesjonalny onboarding, który pomoże Ci szybko zapoznać się z zespołem i zadaniami.
  • Rozwój kompetencji i poszerzanie wiedzy poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.
  • Możliwość rozwoju osobistego wraz z dynamicznym rozwojem firmy.
  • Udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych.
  • Dostęp do platformy benefitowej WorkSmile.
  • Wspaniałą atmosferę pracy i dużo śmiechu.
  • Zespół pełen ambicji i kreatywności.
  • Elastyczność godzin i miejsca pracy.

Jak wygląda rekrutacja do Simplicity?

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana wzięciem udziału w rekrutacji - napisz bezpośrednio na adres: rekrutacja@simplicity-poland.pl lub zostaw swoje CV w formularzu aplikacyjnym.

  • W pierwszym kroku porozmawiasz z naszą HR Business Partner.
  • Następnie umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie, podczas którego porozmawiasz z Dyrektorem ds. technologii.
  • Ostatnim krokiem jest krótkie zadanie (max 30 min), w którym poznajemy Twój tok myślenia, sposób działania i kreatywność.
  • Po tym zapada decyzja a cały proces nie trwa dłużej niż 2 - 3 tygodnie.

Twoje obowiązki:

  • Prowadzenie dialogu z klientami, Działem Handlowym i Działem Technologii Simplicity w celu zrozumienia ich potrzeb oraz dobór odpowiednich rozwiązań, które zaspokoją te potrzeby.
  • Wsparcie Działu Handlowego Simplicity w procesie sprzedaży wypracowanego rozwiązania.
  • Tworzenie części technicznych ofert handlowych.
  • Nawiązywanie kontaktów z producentami i dystrybutorami sprzętu i oprogramowania.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych ze składowaniem i zabezpieczaniem danych (macierze dyskowe, replikacja danych, backup itd.).
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu serwerowego.
  • Znajomość podstaw funkcjonowania i różnic między systemami operacyjnymi klasy Unix, Linux i Windows.
  • Znajomość podstaw funkcjonowania sieci komputerowych.
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń