Dla naszego klienta, firmy z branży opakowań, szukamy kandydata na stanowisko: Inżyniera produkcji. Lokalizacja: Międzyrzecz

Inżynier procesu

Data publikacji: 04-06-2024
Miejsce Pracy: Międzyrzecz
Stanowisko: Inżynier

Opis stanowiska:

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia optymalnej jakości produkcji.
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych oraz ich analiza.
  • Monitoring pracy na poszczególnych stanowiskach.
  • Usprawnienie elementów oprzyrządowania w celu usprawnienia procesu produkcyjnego.
  • Prowadzenie analiz usprawniających ustawienia maszyn oraz współpraca z Liderami Produkcji.
  • Tworzenie procedur produkcyjnych oraz ich implementacja w procesie produkcyjnym.
  • Analiza przestojów i ich eliminowanie.
  • Przygotowania i analiza danych produkcyjnych.
  • Doskonalenie informacji na temat technik i technologii związanych z produkcją.
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur organizacyjnych i jakościowych.
  • Przygotowywanie wymaganej sprawozdawczości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – budowa maszyn, zarządzanie procesem produkcyjnym
  • Doświadczenie – 1-3 lata na podobnym stanowisku związanym z procesem produkcji
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową