poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Procesu

Inzynier Procesu

Data publikacji: 14-10-2024
Miejsce Pracy: Sękocin Nowy
Stanowisko: Inżynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Firma New Energy Transfer, poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Procesu (uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków-przemysłowych, bytowo-gospodarczych)

Zakres obowiązków:

  • opracowanie koncepcji oraz projektowanie instalacji przemysłowych w zakresie uzdatniania wody oraz oczyszczania scieków
  • opracowanie obliczeń, opisów, specyfikacji, rysunkó, w tym: opracowanie bilansów, schematów
  • sporządzanie schematów PFD, P&ID, dobór i wymiarowanie rurociągów, pomp, zaworów itd.
  • Wykonywanie obliczeń procesowych związanych z uzdatnianiem wody lub oszczyszczaniem scieków
  • czynny udział przy realizacji oraz uruchomieniu systemu
  • Ścisła współpraca z pozostałymi branżami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska, preferowana specjalizacja sanitarna i wodna)
  • min. dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowania AutoCad (draftsight), SMAP 3D ORAZ MS Exel,
  • dobra znajomosc języka angieslkeigo w mowie i piśmie
  • samodzielnośc, rzetelnosć w wykonywaniu zadań
  • otwartosć na wyjazdy krajowe i zagraniczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie opartę o umowę o pracę na pełny etat 8-16
  • mozliwość rozwoju poprzez realizaowanie innowacyjnych projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
  • możliwość podnoszenia kompetencji i zdobycia ennego doswiadczenia zawodowego

CV prosze kierować na maila office@newenergytransfer.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń