Talent Partners

Inżynier serwisu / Automatyk

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Rybnik
Stanowisko: Automatyk

O stanowisku

Dla naszego renomowanego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Inżynier Serwisu / Automatyk

Lokalizacja: Rybnik

Kluczowe obowiązki

  • Zapewnianie wsparcia technicznego klientom w zakresie maszyn i urządzeń firmy
  • Diagnoza i naprawa usterek w obszarach elektryki, automatyki, pneumatyki i hydrauliki
  • Uczestnictwo w montażu i uruchamianiu maszyn w zakładzie produkcyjnym
  • Wspieranie rozwoju produktów pod kątem zwiększonej automatyzacji
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka, elektryka, mechanika lub pokrewne)
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość elektryki, automatyki, hydrauliki i pneumatyki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • Ważne prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach i uruchomieniach
  • Szkolenia rozwijające kwalifikacje zawodowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premii i dodatków
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, ciekawe wydarzenia pracownicze)
  • Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń