PRACTICAL OFFICE
Dla naszego klienta poszukujemy Specjalisty JUNIOR FRONTEND DEVELOPER (ANGULAR)

JUNIOR FRONTEND DEVELOPER (ANGULAR)

  • Data publikacji:
  • 30-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Wynagrodzenie:
  • 6000 - 8000 PLN brutto
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Dla naszego klienta specjalizującego  się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferujemy swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Poszukujemy:

JUNIOR FRONTEND DEVELOPER (ANGULAR) (5 osób)

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

  • tworzenie nowoczesnego interfejsu użytkownika,
  • implementacja nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem najlepszych praktyk,
  • implementacja usług rest na potrzeby aplikacji webowych i mobilnych,
  • implementacja rozwiązań wykorzystujących web sockets,
  • udoskonalanie istniejących części systemu,
  • dokumentowanie własnych działań i rozwiązań,
  • współpraca przy planowaniu i implementacji testów jednostkowych/integracyjnych.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość Angular,
  • dobra znajomość JavaScript/Typescript, HTML5 i SCSS,
  • dobra znajomość architektury aplikacji webowych oraz wzorców projektowych,
  • umiejętność samodzielnego tworzenia czytelnego, testowalnego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami,
  • znajomość popularnych frameworków testowych,
  • praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile Widziane:

  • umiejętności czytania notacji UML (praca w środowisku Enterprise Architect),
  • umiejętność pracy ze środowiskiem JIRA,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wiedza nt. procesu wytwórczego oprogramowania,
  • znajomość NativeScript, Node.js, Docker.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę b2b (samozatrudnienie),
  • będziesz członkiem zespołu w którym będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,
  • pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,
  • zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość udziału w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,
  • zadbamy o twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (Medicover Sport)
  • zapewniamy przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy
  • świętowanie urodzin

Osoby zainteresowaneproszone są o podesłanie CV na adres lukasz.wasiak@vp.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń