Aflofarm Farmacja Polska

JUNIOR PRODUCT MANAGER

Data publikacji: 22-07-2024
Miejsce Pracy: Pabianice, woj. łódzkie
Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Pabianice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Region: łódzkie

Twój zakres zadań:

  • zarządzanie podległymi produktami oraz wdrażanie nowych projektów

  • tworzenie planów marketingowych

  • tworzenie scenariuszy reklam telewizyjnych i radiowych, kreowanie reklam prasowych i internetowych

  • kontrolowanie budżetu marketingowego

  • przygotowanie materiałów reklamowych dla aptek

  • analiza produktowa oraz analiza otoczenia konkurencyjnego

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: marketing

  • doświadczenie w zakresie marketingu produktowego, od momentu zainicjowania pomysłu po oddanie produktu do sprzedaży

  • umiejętność przygotowywania analiz rynku, wyciąganie wniosków ze sprzedaży produktu i konkurencji

  • umiejętność analizy produktu, wyznaczanie jego cech i zalet

  • umiejętność określania grupy docelowej, dobór ścieżki i narzędzi komunikacji

  • umiejętność redagowania artykułów produktowych, krótkich tekstów promocyjnych, haseł banerowych

  • znajomość programu Excel/ PowerPoint na poziomie średniozaawansowanym

  • gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w Pabianicach

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce

  • umowę o pracę – to u nas standard

  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo

  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń