Kamieniarz - bez znajomości j. obcego

Data publikacji: 04-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Riedlingen
Wynagrodzenie: 18.50e/h
Stanowisko: Kamieniarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Kamieniarz – bez znajomości j. obcego

Miejsce pracy – Riedlingen (100 km od Stuttgartu)

Dla naszego niemieckiego klienta, przedstawiciela branży kamieniarskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kamieniarz

OFERUJEMY:

·       Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą

·       Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy

·       Zakwaterowanie płatne 350 euro w pełni wyposażone

·       Stawkę godzinową: 18,50€ brutto/h (przez pierwsze 3 miesiące)

·       Pracę od poniedziałku do piątku – minimum 40 godzin w tygodniu

·       Pracę w godzinach 7:15-17:00 - w zależności gdzie jest plac budowy

·       Samochód służbowy

·       Transport z zakwaterowania do miejsca pracy i miejsca pracy na zakwaterowanie,

·       Ubranie robocze zapewnione (buty, kurtka, t-shirt, spodnie, bluza)

·       W przypadku większego zapotrzebowania możliwość pracy w sobotę

·       Prace przy nagrobkach

·       Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc

·       Świadczenia obowiązujące w Niemczech

ZADANIA:

·       Rzeźbienie pisma na nagrobkach

·       Kołkowanie, wiercenie i klejenie liter z brązu oraz aluminium

·       Rzeźbienie ozdób: róże, krzyże

·       Polerowanie, naprawa kamieni

·       Montaż obramowania grobu na cmentarzu

·       Montaż gzymsów

WYMAGANIA:

·       Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy

·       Prawo jazdy kat. B

·       Punktualność

·       Minimum rok doświadczenia jako kamieniarz

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Sprawność fizyczna

·       Chęć nawiązania stałej współpracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń