Hotel w Karpaczu poszukuje kelnera/rkę. Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, wyróżniającej się kreatywnością i zaangażowaniem. Oferujemy warunki zatrudniania dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Kelner/barman hotel w Karpaczu z zakwaterowaniem

Data publikacji: 05-09-2024
Miejsce Pracy: Karpacz, Wrocław, Opole, Częstochowa, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Kalisz
Wynagrodzenie: 4500
Stanowisko: Kelner / Kelnerka
Rodzaj Pracy: Praca stała
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie

Obowiązki:

  • Umiejętności stworzenia ciekawego menu

  • Obsługa gości indywidualnych oraz grupowych

  • Przygotowanie sali pod konkretne wydarzenia

  • Obsługa gości oraz reagowanie na prośby gości i uwzględnianie ich sugestii

  • Zapewnienie czystości na stanowisku pracy

  • Dbanie o pozytywny wizerunek

  • Pomoc w innych działach hotelu

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Pozytywnego nastawienia w kontaktach z ludźmi

  • Dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności współpracy w zespole.

  • Zaangażowania

  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • Możliwość rozwoju i czynnego budowania marki hotelu

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • pracę w rozwijającym się zespole

  • wiele możliwości specjalizowania się

W związku z możliwością nieodpłatnego zakwaterowania, zachęcamy do rekrutacji osób z całej Polski.

Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim z aktualnymi danymi do kontaktu.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń