Kelner/Kelnerka - 16.42e/h

Data publikacji: 24-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 16.42e/h
Stanowisko: Kelner / Kelnerka
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Kelner/Kelnerka - Holandia

POSZUKUJEMY KELNERÓW I KELNEREK

Mamy oferty pracy w różnych lokalizacjach w całej Holandii – od tętniących życiem miast, przez urokliwe kurorty nadmorskie, aż po malownicze parki narodowe i zamki.

Lubisz kontakt z ludźmi? Zdobyłeś/aś doświadczenie w dużej restauracji czy kameralnej knajpce?

Mamy oferty również dla Ciebie!

Oferta:

  • Holenderska umowa o pracę
  • Praca w restauracjach lub parkach wakacyjnych
  • Godziny pracy w zależności od lokalizacji
  • Stawka godzinowa w wysokości €16,42 brutto + napiwki + nadgodziny
  • Zakwaterowanie płatne (pokój jednoosobowy/dzielony od 200 do 450 € za osobę miesięcznie)
  • Po naszej rekomendacji, Klient będzie przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia
  • Znajomość języka angielskiego (B1)
  • Dobre cechy reprezentacyjne
  • Umiejętność noszenia 3 talerzy i podawania z pełnej tacy napojów
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Ciepłe powitanie i uprzejma obsługa gości
  • Przyjmowanie zamówień
  • Serwowanie potraw i napojów
  • Sprzątanie i przygotowanie stolików
  • Obsługa zamówień na wynos
  • Ustawianie sztućców
  • Utrzymywanie czystości

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń