Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Poszukujemy na stanowisko:

KELNER / KELNERKA (m / k) w hotelu pięciogwiazdkowym

Data publikacji: 09-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy: Berlin, Fulda, Ilmenau , Bertsdorf Hornitz
Stanowisko: Kelner / Kelnerka

Prestiżowa praca w hotelarstwie - Kelner/Kelnerka w Niemczech

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, renomowany niemiecki pracodawca, poszukuje doświadczonych kelnerów i kelnerek do pracy w ekskluzywnych hotelach 5* w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku.

Lokalizacje:

  • Berlin - tętniąca życiem stolica
  • Fulda - urokliwe miasto w Hesji
  • Ilmenau - malownicze miasteczko w Turyngii
  • Bertsdorf-Hörnitz - spokojne uzdrowisko w Saksonii

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • Komfortowe zakwaterowanie w pełni wyposażone
  • Atrakcyjny system premii i dodatków
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Twoje zadania:

  • Profesjonalna obsługa gości hotelowych
  • Doradztwo w zakresie menu i doboru napojów
  • Eleganckie serwowanie posiłków i napojów
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • Wysokiej kultury osobistej i prezencji
  • Umiejętności pracy w zespole

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w prestiżowym otoczeniu, aplikuj już dziś! Skontaktuj się z nami:

E-mail: info@walterfachkraft.pl
Tel: +48 71 366 60 81

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to pracodawca równych szans. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, niezależnie od płci.

Proces aplikacji:

Wyślij swoje CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych zgodną z RODO. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń