Dla naszego klienta producenta materiałów POS poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager (POS)

Data publikacji: 17-06-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 12000
Stanowisko: Key Account Manager

Key Account Manager branża materiałów POS

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie i obsługa nowych Klientów,
  • analiza potrzeb klientów,
  • przygotowywanie zapytań do działu kalkulacji,
  • tworzenie ofert i prezentacji dla klientów, negocjacje handlowe,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • raportowanie postępów pracy i stopnia realizacji celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • mile widziane co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży B2B w branży POS,
  • operatywność i umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność i terminowość,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • duże umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność wyznaczania sobie celów i dążenia do nich,
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego, mile widziana znajomość jęz. niemieckiego, lub francuskiego
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników
    sprzedażowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy,
  • umowę o pracę,
  • ciekawe projekty dla międzynarodowych Klientów,
  • niezbędne narzędzia pracy.