Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Key Account Manager - opakowania Rigid box Lokalizacja: Polska Południowo-Wschodnia woj. Podkarpackie Teren działania: Cała Polska

Key Account Manager - Rigid box

Data publikacji: 11-09-2024
Miejsce Pracy: Rzeszów
Stanowisko: Account Manager
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Key Account Manager - opakowania Rigid box

Lokalizacja: Polska Południowo-Wschodnia woj. Podkarpackie

Teren działania: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Stały kontakt z klientem i identyfikacja bieżących potrzeb,
  • Doradztwo techniczne w zakresie zastosowań wyrobów oferowanych przez firmę,
  • Realizowanie planów sprzedaż.

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży opakowań rigid box lub opakowań tekturowych oraz bazę klientów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Gotowość do częstego podróżowania po Polsce.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań,
  • Auto, laptop oraz telefon służbowy,
  • Szkolenie produktowe i technologiczne.
  • Rozwój zawodowy i finansowy,
  • Dużą samodzielność w działaniu,

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń