SILVERHAND

Kierowca autobusu – długoterminowo

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Islandia, różne lokalizacje
Stanowisko: Kierowca Autobusu
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Kierowca autobusu – długoterminowe zatrudnienie w Islandii

Agencja Zatrudnienia Silverhand, część międzynarodowego holdingu specjalizującego się w wysokiej jakości usługach rekrutacyjnych, poszukuje doświadczonych kierowców autobusów do pracy w różnych lokalizacjach na Islandii.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 464.676 ISK netto miesięcznie (około 3.182 EUR)
  • Zatrudnienie na warunkach islandzkich - bezpośrednio u islandzkiego pracodawcy
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Pełne świadczenia socjalne i składki odprowadzane w Islandii
  • Możliwość pracy w nadgodzinach i rozwoju zawodowego
  • Wsparcie konsultantów w procesie zatrudnienia

Twoje zadania:

  • Prowadzenie autobusu na trasie Akureyri – Borgarnes
  • Jazda w terenie górzystym i w warunkach zimowych
  • Dbanie o czystość pojazdu
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Czego oczekujemy?

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako kierowca autobusu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii D z kodem 95
  • Aktualna karta kierowcy
  • Zaświadczenie o niekaralności

Nie zwlekaj! Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij nową, ekscytującą karierę na Islandii. Skontaktuj się z nami już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń