Kierowca C w Bawarii - Atrakcyjna Oferta Pracy w Niemczech

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2600
Stanowisko: Kierowca C

Oferta Pracy dla Kierowcy C w Bawarii

Poszukujemy doświadczonego kierowcy z prawem jazdy kategorii C do pracy w Niemczech, w malowniczej Bawarii. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego w systemie wahadłowym
  • Dystrybucja i rozładunek palet z owocami i warzywami

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Posiadanie własnego samochodu

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 2300€ netto
  • Stawka godzinowa: 14,15€ brutto + 3€ diety za każdą przepracowaną godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem
  • Możliwość pracy w zwiększonym wymiarze godzin
  • Kompleksowe wsparcie dla pracowników
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: profil@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca Niemcy kierowca ciężarówki, imię i nazwisko".

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 8:00-16:00)

Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Wynagrodzenie:

do 2800€

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń