Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca C/CE z podstawowym niemieckim

Data publikacji: 30-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy – Bawaria, Hesja
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Stanowisko: Kierowca CE
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Kierowca C/CE

Miejsce pracy: Niemcy – Bawaria, Hesja

Zadania:

  • Prowadzenie najnowocześniejszych, mocnych ciągników siodłowych lub samochodów ciężarowych,
  • Odpowiedzialność za punktualne dostarczenie ładunku,
  • Kontrola, konserwacja i dbałość o pojazd.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C/CE i świadectwo kwalifikacji kierowcy,
  • Doświadczenie w pracy m.in. na betonomieszarkach, ciągnikach siodłowych z naczepą i zestawami z przyczepami, w tym na pompach do betonu, naczepach niskopodwoziowych, wywrotkach, walcach i dźwigach samojezdnych,
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiającego porozumiewanie się na budowie.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Noclegi w zależności od typu pojazdu i odległości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
  • Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „KIEROWCA C/CE” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń